Wtorek 25 czerwca 2024
WIELKANOCNE KLIMATY 2024
Więcej...
Budowa Świątyni
Więcej...

Kontakt:

Nadma, ul. Prymasa Tysiąclecia 17
tel. 692 762 906 ; darnieweg@gmail.com

Msze święte:

Dni powszednie godz.18.00. (wtorki godz.7.00.)
Niedziele godz.8.30., 10.00., 12.00..

Kancelaria:

Każda sobota godz. 10.00. - 11.00.. W sprawach pilnych telefon!

UWAGA!!! Aktualne ogłoszenia w zakładce OGŁOSZENIA

UWAGA!!! ZRZUTKA y9rnmg

Zespół muzyczny "Soli Deo"

Grupa muzyczna przy Parafii Świętego Jana Chrzciciela w Nadmie powstał w kwietniu 2005 roku z inicjatywy Izabeli Paciorek i Ireneusza Przetackiego. Zespół czynnie włącza się w przygotowywanie uroczystości kościelnych w nowo powstającej Parafii współorganizując cykliczne przedsięwzięcia takie jak:

  • Dzień Papieski w kolejne rocznice śmierci Papieża Jana Pawła II
  • Adoracja przy Grobie Pańskim w Wielki Piątek
  • Wigilia Zesłania Ducha Świętego
  • Odpust Parafialny Uroczystości Świętego Jana Chrzciciela

Dynamiczny rozwój Zespołu przypada na lata 2008 - 2010 kiedy to w jego ramach powstała instrumentalna grupa muzyczna skupiająca obecnie 6 muzyków, co pozwala na realizację bardziej dojrzałych i pełnych form muzycznych. W chwili obecnej stała grupa to 20 dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 8 – 17 lat.

Zespół istnieje dzięki społecznemu zaangażowaniu wielu osób dorosłych między innymi: kierownictwo i nadzór pedagogiczny Pani Izabela Paciorek, edukacja muzyczna i warsztat Pan Marek Sudomirski, oraz najważniejszy, dobry duch Proboszcz Parafii Świętego Jana Chrzciciela w Nadmie ks. Grzegorz Mioduchowski. W ramach zajęć zespół współpracuje z wieloma profesjonalnymi muzykami i uczestniczy w warsztatach muzycznych. Dzięki edukacji w zespole jego członkowie z sukcesami uczestniczą w różnego rodzaju konkursach i przeglądach muzycznych.

Schola 2010